Články

5.12.2014 Praha

Co lidem ČR přinese rok 2015, nač se mají těšit, nač připravit, co je důležité. Co je důležité pro přírodu a matku zemi?

Co je pro zemi, matičku zemi důležité nejdůležitější, je lidské štěstí. Je štěstí, které lidské srdce otevírá a na lidi se usmívá. Moc důležité je, že po matce zemi chodíte, ale za samozřejmost to poslední dobou moc berete. Vždyť nebýt matky zemi kde byste žili, kde byste bydleli, co byste jedli a jak, byste si život užívali?!! Matka země velký dar má a to že vám dělá nebeský chrám, to že se o vás stará a řád vám do života dává i když moderní doba si moc radit nedá a elektrika je všemožná. Matka země vás prosí, abyste jí ve větší úctě mohli nosit, víc si jí vážili a při děkování na ni moc mysleli, a když si v životě v něčem jistí nejste, tak si na matku zemi vzpomeňte o pomoc. Sílu, uzemnění ji požádejte a velkým vděkem, láskou jí objímejte. Příroda se bouří, mnohdy se souží, protože na ní ohledy neberete, jen své potřeby upřednostňujete a pak se divíte, že tam kde slunce má být, děti na sněhu řádí a na horách místo závějí povodně mají a příroda se s tím neví, co si má počít. Když ohledy na ni nikdo nebere jen stále tu svoji písničku svoji písničku si mele a na ostatní se pomalu ani neusměje. V roce 2015 by si lidé více všímat přírody matky země měli a hlavně by jí více naslouchat měli a snažit se jí porozumět a alespoň z části jí její lásku vracet. Toto je poslání na velké zamyšlení, protože když tyto řádky si přečtete, nad svým životem se zamyslíte a s přírodou to porovnáte, na mnohé odpovědi otázky dostanete.

Psát na co se lidé v roce 2015 zaměřit mají smysl nemá, protože by jsme se opakovali. Ať si pozorně poslechnou, přečtou písmo dnešní a mnoha lidem se rozjasní, protože v tomto písmu vše důležité pro rok 2015 napsáno mají, tak ať se na chvilku pozastaví, čas si dají a svíčku červenou si zapálí, s matkou zemi se propojí a ona jim napoví co je pro člověka, občana ČR v roce 2015 nejdůležitější, nač se mají zaměřit, co si uvědomit. Ať každý si chvilku najde a k matičce zemi si pro odpověď dojde. A hlavně ať jí s úctou a pokorou poděkuje AMEN.

Otec, Syn a Duch svatý a já Bůh sám AMEN, AMEN pravím, lidé po vlasech hladím a požehnání z nebe posílám, já Bůh sám AMEN

V roce 2015 by měl každý sám sebe mít rád na sebe se usmívat a s mírem v duši usínat AMEN :-)30.11.2014 Praha

Jak je pro člověka důležitá první čakra, označována červenou barvou? Jak jsou pro nás důležité Vánoce?

Vánoce oslavují narození Ježíše, Krista pána. Co byl zrozen z čistého početí. Přišel na svět z lůna matky, kde i první čakra své místo má a vše zásadní se tam odehrává. Proto tradiční barva Vánoc je červená, roto jsou vánoce tak důležité, protože oslavují zrození člověka. Sice zrození vykupitele, ale každé nové zrození, narození je tak moc důležité a mělo by se vždy patřičně oslavit. O vánocích by lidé měli hlavně hledat klid a pohodu jeden pro druhého, snažit se trávit čas s rodinou a uvědomit si, jak moc důležitá ta naše rodina je, čím nás obohacuje a co pro nás v našem životě dělá. Základ je zrození, početí a energií vyrovnání. Proto je první barva červená, do prava směr udává a zároveň je to i ochranárenská barva. Proto tak moc důležité je o vánocích červenou barvu vyhledávat, aby s námi mohla pracovat a hlavně, aby nové začátky v nás mohla vyvolat a novým věcem zelenou dala a život nám usnadnila a dala to co pro nás tak důležité je a co vás dál posune a to zrození nového, vzácného je. Amen

Otec, syn a duch svatý sám30.11.2014 Praha

Jak je pro člověka důležitá červená barva, co mu přináší, co mu dá, jak s ní má pracovat?

Červenou barvu krev má a ta lidem život dává! Ta každému člověku, zvířeti v těle pulzuje a organismus mu okysličuje. S červenou to stejné je, stejně tak v lidech pocity navozuje a dopředu je žene. Emoce v nich vyvolává a na nebezpečné situace upozornění dává. S červenou barvou se mnohé věci pojí, ale pokud se člověk kolem ní projít bojí, tak ba naopak by chvilku zůstal stát měl a sám v sobě přemítat co ta barva za pocit v něm vyvolává a kam ho vlastně dává. S čím tato emoce spojována je a jak s ní teď naložit potřeba bude. Červená barva mnoho odstínů má a i ty v každém z nás pocity vyvolávaj. Pak sám sebe podpořit, najít chci, měl bych se touto barvou obklopit a její pomoc požádat ať nám sílu dává, ať nám pomáhá. Červená barva život je a ten v každém z nás pulzuje, proto se v ní na chvilku zastavme, barvu si naceďte A jemně se jí dotkněme. Snažte se vnímat, když se na nás tato barva ze svíčky usmívá, ať je každý smysl svým způsobem vnímá a teď je každému z vás čas otevírán, kdy si s červenou barvou můžete začít povídat na radu se ptát, o pomoc požádat a naučit se ji chápat. Kdo se nebojí, ať si plamen z červené svíce pohladí a nechá žár do sebe vstoupit a bezpečí tepla prostoupit, sám sebe pochopit AMEN  Červená barva pro každého moc důležitá je, tak ať plamen červené svíce každého zahřeje. Když plamen z červené svíce se rozhoří, ne jedno srdce se rozzáří a jiskřičky v očích lidem přeskočí. Ne jednu vášeň vzplane a lidské tělo se zahřeje. AMEN

Otec, Syna a Duch svatý :-) a já Bůh sám AMEN

Poselství pro oheň z červené svíce:

Ať tam kde tento plamen se rozhoří, ať lidské srdce rozzáří, ať ženám rodit dovolí a naučí se na vlastní nohy postavit. Ať klid si v sobě každý najde, když energie z této svíce člověka zalije. AMEN

Otec, Syna a Duch svatý :-) :-) :-) a já Bůh sám AMEN19.10.2014 Praha

Co je pro občany ČR důležité do konce roku 2014, nač se mají zaměřit, kam směřovat své úsilí, svůj čas, energii, pozornost?

Hlavně si naplánovat, seznam udělat co je důležité do konce roku 2014 udělat, dokončit, co není vhodné už do roku 2015 nosit. Moc důležité je do práce se dát, která je stále hodně odkládaná, odsouvaná a člověk z ní jisté obavy, strach má, tak do toho je prostě na čase šlápnout, rozpohybovat, aby mohla přijít úleva veliká. Hodně hektická teď doba je, tak ten kdo systematicky pracuje, ten ani ten shon nepociťuje. Ale ten kdo od jednoho k druhému skáče, nic nedotahuje, od všeho utíká, tak bude stále utíkat a budou mu i peníze, radost, láska se života utíkat a to by byla škoda hodně veliká.

Proto tak důležité je si naplánovat co vše mám ještě udělat, co potřebuje jasný řád, kde pořádek udělat a kam svoji energii, čas směřovat. Hlavně v první řadě, ať každý sám za sebe spokojený je, ať každý sám u sebe své štěstí hledá a na druhé moc nespoléhá, protože mít sám sebe rád je věc hodně složitá, proto raději lidé tu svoji sebelásku jinde hledají a většinou ji nenacházejí, tak ať sami sebe začnou mít víc rádi, sami sebe si vážit a uvidí jak záhy se jim uleví, život rozzáří. AMEN.

Mít sám sebe rád je základ, který každého posouvá dál a neomezené možnosti lásky otevírá. AMEN.

Otec, Syn a Duch svatý a já Bůh sám AMEN :-)Moji milí čtenáři, příznivci.

V první řadě bych se Vám chtěla omluvit za delší odmlku v dodávání textů na webové stránky. Jak život běží, přináší nám do života nové a nové situace, který nám ten život obohacují a dál životem posouvají.

Takto se stalo, že loni jsem přišla o zaměstnání a byla postavena do podnikání a rozjezdu studia Longevity Art - Umění dlouhověkosti. Jsem přesvědčena, že tato cesta se pro mě otevřela především a právě kvůli intuitivnímu písmu, pro Vás. Ne s jedním klientem řeším zdraví, práci a právě studio Longevity Art - Umění dlouhověkosti mi v tomto velmi pomáhá a dál posouvá, protože mi do cesty přichází vynikající produkty, přípravky pro zdraví a úžasní spolupracovníci, špičky ve svém oboru. Byla jsem velmi překvapená zjištěním, že samotný prostor, studio si vybírá s jakými produkty a lidmi budu spolupracovat. Věřte, nevěřte opravdu nic, co není pro lidi vhodné, ve studiu nemá šanci.

Ve studiu se věnujeme péči o pleť, o tělo a především o duši. Jak jsem sama osobně poznala, že pokud mě bolí duše, srdíčko, nejjednodušší cesta k uzdravení je zajít si na kosmetiku, nový účes, něco si koupit pro radost. V tento okamžik je nejdůležitější si udělat radost, nehledět na finance, protože pokud rozzářím svoji dušičku, penízky s lehkostí vydělám a přitáhnu si do života světlo, krásné věci, štěstí, lásku.

Jsem velice ráda, že do studia mi přichází opravdu odborníci, lidé, kteří jsou špičkou ve svém oboru a umí lidem pomoci. Jsem velice vděčná, že díky studiu Longevity Art - Umění dlouhověkosti mi přišel do cesty pan Petr Postráncký, který umí lidi zbavit bolesti těla (zad, svalů, kloubů, kyčlí, atd.). Díky panu Postráneckému se lidé zbavují dlouholetých bolestí, bolestí následkem úrazu, nebo nevhodného cvičení.

Prostor studia Longevity Art - Umění dlouhověkosti má úžasné kouzlo a je mi velkým pomocníkem právě při intuitivním písmu, kdy mohu a umím lidem pomoci při řešení jejich životní situace, ať se to týká zdraví, práce, nebo nalezení své životní cesty, svého štěstí.

Velmi ráda Vás ve studiu Longevity Art - Umění dlouhověkosti přivítám, byť třeba jen na šálku dobré kávy, čaje nebo vody.

S láskou v srdci

Dagmar
Umění DlouhověkostiSkutečný příběh „A prečo nie“

Při mé poslední návštěvě na Slovensku u kamarádky Tajány, se kterou jsem se seznámila díky svému dřívějšímu zaměstnání, jsem byla velmi mile překvapená.

Tajána je mladá žena, samoživitelka 4 leté dcery. Její koníček a přivýdělek je úprava a zkrášlování nehtů. Když jsem při jedné služební cestě letos v dubnu Tajáně opět povídala o Intuitivním písmu, Tajána mě požádala, zda i ona si může nechat napsat otázku.

Její otázka byla s pojená s jejím přivýdělkem – koníčkem, zda bude mít salón - nehtové studio a na bydlení, rodinný domek kde by bydlela i s maminkou. Otázku jsem vypracovala a ještě než jsem jí napsanou odpověď přečetla, jen tak mimochodem jsem otočila časopis a tam byl titulek: „A prečo nie“ Obě jsme se smály jak snadno mnohdy člověk dostane odpověď na svoji otázku.

V písmu salón schválený měla i s informacemi, radami jak začít, kde hledat místo, nač si dát pozor, koho požádat o radu o pomoc.

Tajána byla velmi potěšená, šťastná že její sen se splní. Jaké bylo mé velké překvapení, když mi Tajána při mé této poslední návštěvě v listopadu povídala, že má dva měsíce pronajaté prostory a nehtové studio – salon. A to nebylo vše, do týdne se má stěhovat do nového domu, který si koupila společně s maminkou. Obě ženy prodaly své stávající byty, vzaly hypotéku a rozhodly se spolu sestěhovat do dvougeneračního nádherného domu s velkou terasou. Tajána jen zářila, když mi dům ukazovala na internetu. A ještě si má kupovat auto na leasing.

Ovšem to co mi Tajána řekla potom, mě opravdu překvapilo, potěšilo a nesmírně si toho vážím. „Víš Dáši toto vše mám jen díky Tobě. Kdybych Tě nepoznala nikdy bych se k těmto krokům nerozhodla, nesebrala bych odvahu. Když si čtu písmo s odstupem času, vše to do sebe zapadá a tvůj přístup k životu mi dodal odvahu, protože Ty život bereš tak jak jde. Máš mnoho zkušeností, ze kterých si bereš ponaučení a když se něco nepovede tak nevadí. Vezmeš si z toho ponaučení a jdeš dál. Toto vše se snažím od Tebe učit a díky tomuto jsem přesvědčená, že se mi bude dařit a vše zvládnu a díky tomu mám nehtové studio a budu se stěhovat do nového domu, mít své auto. Moc děkuji.“

Za toto jsem Intuitivnímu písmu velmi vděčná, že pomáhá nacházet cestu životem a plnit si své sny.31.10.2013 Praha

Co nám a ČR přinese měsíc listopad? Nač se máme těšit, nač připravit?

Na zmatky a trápení, lidem se až v prosinci trochu uleví a hlavně budou na vánoce natěšeni.

Politická situace není vůbec dobrá, je zmatená každý si přednost dává kdo má kralovat, aby náhodou neudělal mat a pak ještě ta strana rozhádaná, která by nejraději jen peníze hrabala a na lidi zapomíná i když jim toho tolik před volbou slíbila.

Není to pro lidi dobré když zima přichází, lidé by spíše potřebovali klid, trochu jistoty a ne poslouchat politiků hádání.

V listopadu se toho bude hodně dít, lidé přestanou politiku řešit a začnou televizi vypínat a raději si s přáteli povídat. Toto je snad jediný klad, který tato situace má.

Už se těšte na vánoce a politiku neřešte, stejně nic dobrého nepřinese. Volby špatně dopadly, jasného Lída nepřinesli a zase z toho bude mít ČR mat, jak dlouho bude ještě toto trvat?

Až do politiky přijde strana, která sama se sebou bude srovnaná a nebude potřebovat honit svá Ega. AMEN

Otec, Syn a Duch svatý

A já Bůh sám AMEN1.10.2013 Praha

Co nám a ČR přinese měsíc říjen? Nač se máme těšit, nač připravit?

V říjnu se ochladí, teploty nahoru už nepoletí a lidi se uklidní na zimu se psychicky připraví.

Teď mnoho lidí pocit má že se mu pevná půda pod nohama rozpadá, ale je to jen pocit pouhý. Je potřeba si na chvíli sednout a v klidu se nadechnout o sílu si požádat a posilnit si svá záda.

V říjnu ať lidi nepoleví a na zimu se opravdu dobře připraví.

Lidé volit půjdou, ale neví koho volit budou, tak unaveni jsou, že nevidí cestu jasnou. Ať srdcem vybírají a na sliby politiků nedají, jen med jim kolem úst mažou a na svůj post se třesou. V říjnu jen volby se řešit budou a všichni čekají jak dopadnou, zda vyhraje jejich kandidát, co jim pomůže dostat lepší plat.

ČR prochází recesí a nikomu se nechce řešit vůbec nic.

Až po volbách se začnou věci dít, teď bude relativní klid. AMEN

Otec, Syn a Duch svatý

a já Bůh sám AMEN1.9.2013 Praha

Co nám a ČR přinese měsíc září? Nač se máme těšit, nač připravit? Jak nás ovlivní válečné konflikty v Egyptě a Sírii? Mají tam lidé jezdit na dovolenou?

Září nový školní rok započíná a na děti se usmívá.

V tomto období mnoho lidí mnoho změn prožívá a život si neužívá. V září je potřeba začít pořádně pracovat, na zimu se připravit a vůbec tuto přípravu nepodcenit. Velké zásoby udělat a potraviny správně skladovat. Čeká nás náročná a dlouhá zima, proto nesmí lidé tuto přípravu podceňovat. Hlavně hodně dříví ať každý hodně má, bude dlouhá topná sezóna.

Před zimou ještě babí léto přichází, tak ať si ho každý snaží užít. Aby hodně energie každý měl a v zimě ten chlad vydržel.

Lidé ať do Egypta nejezdí, ještě hodně zlé to tam bude a mnoho lidí krví toto zaplatí, že armáda u moci chce být. V Sirii se situace uklidní, ale je potřeba ať Amerika dá od nich ruce pryč a nechá je tam v klidu žít. Sami lidé ze Sírie ať si svého vůdce najdou, svého učitele určí a od Ameriky ať dají ruce pryč, tak jako Amerika od nich. Jinak vznikne velký, dlouhý a bolestivý válečný konflikt, kde mnoho mužů z mnoha zemí toto snažení vlastní krví zaplatí. Ať Amerika nechá Sirii být. AMEN

Otec, Syn a Duch svatý

a já Bůh sám24.7.2013 Praha

Co občanům ČR a ČR přinese měsíc srpen 2013, nač se máme těšit, nač připravit?

Těšte se na přívalové deště. Léto se pokusí vydařit, ale určité výkyvy bude mít a vám nezbude než se na ně připravit. V srpnu kolize a nehody na silnicích neubudou. Lidem se nevyplatí říkat, že mají jezdit v klidu a s odstupem od ostatních vozidel. Smutné, když tolik lidí na silnicích zemře, zbytečně!!!!!!!

Politika je rozehraná, teď už se jen partie dohrává. Nečasova vláda napáchala co napáchala o obyčejného občana se nezajímala, hlavně, že sobě nahrabala. Měl by se zákon, ústava opravit, aby vláda v demisi už neměla žádné pravomoci, nesměla lidi do funkcí jmenovat a s penězi jednotlivých resortů hospodařit. Ale toho se nevzdají, toto jim vždy usnadní z postu odcházení, kdy škody nadělají a zodpovědnost za to žádnou nemají. Prostě jsou imunitou chráněni, tak by to nemělo být.

Sparta ligu mistrů hrát nebude AMEN

Otec, Syn a Duch svatý

A já Bůh sám, co vás mám tak moc rád AMEN29.6.2013 Praha

Co občanům ČR a ČR přinese měsíc červenec 2013, nač se máme těšit, nač připravit?

V červenci se nebude nic zásadního dít, lidi nebudou chtít nic moc řešit. Z politiky je už každý unavený a raději má prázdniny. Na klid se bude chtít každý zaměřit. Samozřejmě se to nepovede všem, ale většině ano. Pan premiér novou vládu představí, těžké to bude mít, protože se bude hodně politikařit a vydírat se kandidáti na posty ministrů budou. Vláda představená bude, ale podporu nedostane. Karolina Peak ještě s kartami hodně zamíchá, přeci jen se jí nechce opustit velká politika!!!

Počasí se konečně umoudří a na léto se můžete těšit. Pozor na bouřky si dejte a pod střechu se vždy schovat snažte. Bude hodně blesků na obloze, tak na sebe pozor dejte. AMEN

Na silnicích rychlost snižte, na toto se v červenci zaměřte, je to hodně důležité a děti na silnicích hlídejte!!! V červenci pozor na silniční provoz, OPATRNĚ!!! Obzvláště na opravovaném úseku D1 u Velkého Meziříčí, buďte tam opatrní a ohledy na dělníky mějte!!!!!

Otec, Syn a Duch svatý

A já Bůh sám29.5.2013 Praha

Co nám a ČR přinese měsíc červen 2013, nač se máme těšit, nač připravit?

V červnu nastane klid, klid před bouří. Sice se už prázdniny blíží, ale mračna nad politikou se opět klíží. Opět nastanou velké hádky a politické rozvraty. Primátorský boj se do parlamentu přenese a mnoho politiků tento boj, neunese a bude muset odejít. Pak bude opět pomyslný klid. Ale jen na oko a v září začne vše nanovo.

Občan český by se neměl nechat politikou znechutit a sám sobě a v sebe více věřit, protože potom bude silný i připravený nový politický řád v ČR nastolit.

Sebedůvěra, to by měl každý Český občan posilovat a své názory umět prosazovat a za ostatní se neschovávat. Pokud se toto lidé naučí budou se moc dobře mít.

Bundy ještě do šatníku neschovávejte a sluníčko nepodceňujte. Je potřeba teple se oblékat a záda zbytečně chladu nenastavovat!!! AMEN

Otec, Syn a Duch svatý

A já Bůh sám2.5.2013 Praha

Co nám a ČR přinese měsíc kveten 2013, nač se máme těšit, nač připravit?

V květnu se lidem oči rozzáří a mnoho vod se utiší. Lidi ani netuší, jaký klid se v květnu rozezní. V květnu stromy rozkvetou a provoní svět a zemi zelenou.

V květnu se lidé utiší a začne se jim lépe žít. Mnoho z nich si uvědomí, jakou moc mají a co jim jejich sebedůvěra, sebepoznání co jim do života přináší. Lidé si začínají věřit a sami na sebe spoléhat, sami ze sebou si začínají hrát a sami sebe poznávat.

V květnu mnoho nových životů začíná a příroda se zelená. Každý kdo v květnu začne svůj vlastní život žít, bude se moc dobře mít. Hlavně v duši najít klid a sám sobě a v sebe věřit. S tímto měsíc květen začíná a nový rok otevírá. AMEN

Otec, Syn a Duch svatý24.3.2013 Praha

Co nám a ČR přinese měsíc duben 2013, nač se máme těšit, nač připravit?

Měsíc duben rozkvete a klid lidem do duší přinese.

Je důležité do přírody jít a tento zázrak s ní zažít, prožít.

Zadívat se, jak příroda k dalšímu životu ožívá, jak se k světlu a teplu otvírá a své pupeny a květy rozpíná.

Jarní příroda je síla veliká, tak ať každý se na tuto krásu utíká podívat. V tichosti ji pozoruje a její sílu si uvědomuje. Je to nádhera, když můžeme tento zázrak, tento dar přírody pozorovat.

Je čas doma uklidit, staré nepotřebné věci vyhodit a moc neřešit, že by se nám to mohlo ještě někdy hodit.

I v duši je potřeba si trochu uklidit, lidem odpustit a jasný cíl, jasné úkoly, přání, práci mít a za každou dobře odvedenou práci se i době odměnit! Odměna je pro každého z nás moc důležitá a často opomenutá, zapomenutá. Co by to bylo za dosažení cíle, když žádnou odměnu za to nemám a přitom nemusí být moc veliká. Stačí si třeba chvilku vyšetřit, knížku si za odměnu přečíst, na kávu s kamarádkou jít, nebo pánové na pivko do hospody zajít, aniž by to museli doma tajit. Výlet si s rodinou dopřát a tak dál, vše co každému z nás radost udělá, ale v dubnu důležité je do přírody zajít a své srdce jí otevřít AMEN

V dubnu se každý sám na sebe zaměřte a okolní svět neřešte. Nejprve každý sám musí sílu nabrat, aby mohl dál světu a přátelům pomáhat, proto je důležitá dubnová odměna a každý sám se o sebe hezky postarat AMEN

Otec, Syn a Duch svatý23.2.2013 Šumava

Co nám a ČR přinese měsíc březen 2013, nač se máme těšit, připravit?

Každý to ví, že v měsíci březnu jaro do dveří vstoupí a přírodu k novému životu probudí.

V březnu jaro ale ještě nečekejte a teple se stále oblékejte, pozor ať neprochladnete a teplé nápoje pijte. Jaro teprve až v dubnu přijde, až čas velikonoční odejde a lid znova do práce půjde.

V březnu se nový prezident pan Zeman vlády ujme, tak už svoji hořkost z jeho volby za hlavu hoďte a rádi buďte, že pan Zeman prezidentem je, on opravdu špatný nebude. Radost upřímnou od srdce ze své volby má a tuto energii, upřímnost mezi vás posílá, tak ji čerpejte a při tom se na sebe usmívejte a uvidíte, že se mezi vámi všemi zlepší nálada. Čím víc lásky mezi sebou rozdávat budete, tím dřív se chamtivých politiků zbavíte a pak se vám bude i mnohem lépe žít a nebudete muset z budoucnosti strach mít. AMEN

Těšte se na každý nový den a na to, že někoho milého na ulici, v obchodě potkáte.

AMEN

Otec, Syn a Duch svatý31.1.2013 Praha

Co nám a ČR přinese měsíc únor roku 2013? Je něco nač by jsme se měli připravit?

Přinese klid a mír v ulicích. Lide se po volbách uklidni a začnou s respektem volbu přijímat a pana prezidenta uznávat. Nebude to žádná velká masa, ale postupnými a pomalými krůčky začnou lidé na vědomí brát, že pan Zeman byl zvolen na hrad a začíná řídit tento stát, začíná se prezidentské role ujímat. Nebude to žádná ostuda ani katastrofa, pan Zeman se úřadu zhostí jak má, ale na to ještě má měsíc čas.

Únor klidný měsíc bude a nic zvláštního se nestane. Kdo co si vymyslel v roce 2012, začíná v tomto roce realizovat a měsíc únor, pro start nového začátku, úžasným měsícem je.

Na jaro ještě je čas, měli by jsme si zimního počasí užívat a na horách v přírodě relaxovat!!

V únoru ať každý si ujasní, čím si svůj život obohatí, co pro sebe pro svoji radost udělá a pak to bude v tomto roce velká paráda. Jen dobré je jasný cíl, cestu mít a bude se vám tu krásně žít. Nezapomínejte že Český národ jste a že hrdí by jste na sebe měli být. Není důvod se stydět, není proč. Je potřeba to dobré, správné najít a své srdce rozjasnit a na lidi kolem sebe se usmívat a uvidíte jaká to bude v mrazivém měsíci únor veselá nálada AMEN

Otec, Syn a Duch svatý1.1.2013 Praha

Co nám a ČR přinese leden roku 2013? Je něco nač by jsme se měli připravit?

V lednu se toho bude hodně dít. Každý bude chtít dohonit, co v roce 2012 nestihl. Je potřeba těmto úkolům patřičný čas dát a nikam nespěchat, nic neuspěchat, ale ani to nenechat v klidu stát, prostě si za úkol dát, že do konce ledna 2013 budu všechny nedodělky z roku 2012 hotové mít a na úkoly roku 2013 budu mít klid a čistý stůl.

V lednu 2013 se velké změny v politice budou dít, budete pana prezidenta volit. I když to zmatené je, nikdo neví zda k volbám nakonec půjde, ale ústavní soud vše zvládne s noblesou a volby dovolí, aby jste svého prezidenta mohli volit a zvolit. Ještě mnoho řečí se kolem volby bude dít, někteří politici budou muset z kola odejít, ale tak už to má být.

Dobře zvažujte koho volit půjdete a komu hlas dáte!

K volbám by jste měli jít každý z vás a hlas svůj dát. Pokud změny k lepšímu chcete mít, měl by jste každý sám u sebe začít! Ne doma sedět, ruce v klínu mít a pak jenom láteřit, jaké by to bylo, kdyby já tam byl, to by pak všichni viděli. Takže úkol na leden je, k volbám všichni jděte a své právo využijte.

AMEN Otec, Syn a Duch svatý AMEN26.11.2012 Praha

Co nám a ČR přinese prosinec 2012, na co se máme těšit, čeho se máme bát, obávat?

Prosinec další rok uzavírá a tentokrát to bude velká paráda, protože nová doba nastává.

Nové žití, nové uskupení bude lid mít. Země se malinko pootočí, člověk nic neucítí, jen jiné energie tu vibrují co lidi v úsudku ovlivní a mnohdy jim oči, mysli rozjasní. Což bude velké změny za následky mít.

Adventní čas ať si všichni v klidu a pohodě užijí, budou se pak krásně mít.

Čas pohody nastává, tak ať každý člověk jen úsměv a radost v prosinci rozdává a pak nemůže nastat žádná katastrofa.

Když úsměvy, radost se lidé naučí dávat, pak už to v nich navždy zůstává. Planeta, matka země to má moc ráda AMEN

Otec, Syn a Duch svatý23.10.2012 Praha

Jaký bude v roce 2012 měsíc listopad, co nám a ČR přinese?

Už aby sníh napad a tu špínu co na ČR přišla, co justice poodkryla, aby bílá peřina přikryla.

Komunisty jste do krajů zvolili a na následky jste nepomysleli. Mladí k volbám nešli a starší věří, že se dobré, staré časy navrátí, ale nenavrátí ba naopak, nové okrádání a maření dobrých věcí se připraví.

Zklidnění situace a hlavně populace. Přichází čas vánočních příprav a dárků nakupování, kdy lidé před realitou utíkají a u dárků nakupování relaxují.

Nadchází a přichází doba změny od naší matky zemi. Možná lidé strach mají, že je velké změny čekají, ale dlouho se na tuto událost připravovali a teď je s otevřenou náručí přivítají a přijímají. Krásné nové období začíná a nikdo kdo čisté a upřímné srdce má, nemusí se vůbec těchto změn vůbec bát.

Nadchází podzimní čas, lidé by měli začít nad sebou bilancovat AMEN

Otec, Syn a Duch svatý

1.10.2012 Praha

Jaký bude v roce 2012 měsíc říjen, co nám a ČR přinese?

Měsíc říjen se na zimu připravuje. Listí padá a padá i česká víra, že tato vláda se dobře vlády ujímá, ale ba naopak, že po ní přijde velká pohroma, co bude dlouho trvat, než ty chyby někdo narovná a vše do pořádku navrátí.

Škoda, národe, že to takhle v téhle republice je, ale pokud nepochopíte, že každý z vás u sebe začít má, bude to pořád dokola, tahle vláda zrádná, co stát o peníze okrádá. Je potřeba hrdým Čechem být a za svým právem a svojí poctivou svobodou si jít.

Zima klepe na dveře a vás vyžene na pece, abyste se zahřáli a ruce si ohřáli.

Na alkohol si pozor dejte, nic levného nepijte, ještě pořád jedu dost v zemi koluje a hodné, chudé lidi na zdraví, životech ohrožuje. Mějte se rádi a uctěte kvalitou své kamarády. AMEN

V říjnu měl by mít každý na sebe chvilku klid, měl by se na zimu dobře připravit, aby ho zima nezaskočila a nezkřivila mu záda. Dopřát si odpočinku, chvilku rozjímat a na lidi kolem sebe se usmívat. AMEN

Otec, Syn a Duch svatý15.7.2012 Praha

Jaký bude v roce 2012 měsíc září, co nám a ČR přinese?

V září se oči lidí rozzáří , těch co si budou přát, že je čas, aby pan Nečas odešel a jiný politický šéf, premiér přišel. Politika se bortí a post premiéra pan Nečas opouští.

Lidé se budou ptát, jaký to bude mít další řád, kam se to vše bude ubírat, když není koho u voleb vybírat. Ale na nové volby bude ještě chvilku čas, mohou v klidu lidé vybírat, komu přijdou dát svůj hlas.Ovšem ať na sliby nedají a srdcem, srdcem svého kamaráda volí, vybírají. Srdce vás všech ukážou vám nový směr. Papír snese vše, ale srdce, pocit ten oklamat nelze.

Děti opět chodí do školy, nosí úkoly, s novými spolužáky se potkají a dětské lásky u některých dozrávají.

Měsíc září čas babího léta nadchází a mnoho lidí se v úsměvu rozzáří.

Že lidé se bát nemusí a plni síly se do další práce se pustit musí, aby na zimu zásoby měli a celou úrodu sklidili.

AMEN15.7.2012 Praha

Jaký bude v roce 2012 měsíc srpen, co nám a ČR přinese?

Zklamání z letního povídání. Lidé klábosí, prázdná slova na zem vypouští. Snaží se nic neřešit a hlavně daleko od všeho být. Ale tak to nejde, život se má žít a ne jenom přežívat, večer usínat a ráno opět vstát, nutné věci udělat a o nic víc se nestarat a kalhoty daleko před brodem stahovat.

V měsíci srpenu se začínají velké věci dít, lidé hledají klid, ale ten nenacházejí, protože nová energie na zem přichází a politická scéna se začíná třást a růžky vystrkuje pan Rath.

Počasí bude srpnové, na sklizeň, žně připravené. Vše by mělo jako v srpnu být a na sklizeň by zemědělci měli mít klid a slunce jim na ruce svítit a hřát, tak jak to vidí každý zemědělec rád.

Srpen donáší krásný počasí čas, slunce bude hodně hřát.

AMEN28.6.2012 Praha

Jaký bude v roce 2012 měsíc červenec, co nám a ČR přinese?

Moc nepřinese, ale hodně odnese. Bude spousty bouraček, lidé jsou nervózní a nejsou vůbec opatrní.

První měsíc prázdnin bude hodně náročný a už v půli měsíce si bude kde kdo, snad i každý přát, aby měsíc srpen si převzal svůj úřad a začal kralovat.

Už je to tak, pan Rath začal kolem se kopat a první hlavy padají, jak se účty vyrovnávají, jen kdyby to smysl mělo a nebyla to jen špinavá hra a Rathova pomsta. Česká politika se začíná třást, je čas aby odešel i pan i pan Nečas a všechen ten chaos, co do ní premiér a pan Rath vnes.

Počasí, no počasí se na chvilku vyjasní, ale to jen na pár dní, pak zase zaprší, to se ochladí a pořád dokola, jak kdyby byl první apríl.

Proto naše rada důvěrná zní, buďte na sebe opatrní a ohleduplní a na silnicích, za volantem obzvlášť, bude to hodně plačtivý čas. Tak se snažte a zbytečné slzy neroňte, AMEN

Otec, Syn a Duch svatý23.5.2012 Praha

Jaký bude v roce 2012 měsíc červen?

V měsíci červen se budou pěkné, ale i divné věci dít, Rath nebude chtít z politiky, ze sněmovny odstoupit, bude chtít na jednání chodit, ale teď už jen na jiných lidech je, jak to s ním bude, jak bude dál žít.

Zatím dál nic, protesty ani stávky, nic nezmohou, účastníci půjdou domů s ostudou a se skloněnou hlavou.

V červnu celkem klid budete mít, nic závažného se nebude zatím dít.

Počasí červnové bude, za kamny už nepobudeme, ovšem před deštěm často, často utíkat budeme. Bouřky z tepla čekají nás, ale jinak poklidný čas.

Pole začnou svou svou úrodu ukazovat, škoda jen, že ta zelená nafta už jim za hranice odjela a zemědělce na holičkách nechala.

Kdo filipa měl, ten naftu schovanou má, bude to ještě pěkná mela, která jen v červnu semínko zasívá, ale úroda ještě nenastala, ještě že tak. Amen .

Otec, Syn a Duch svatý29.4.2012 Praha

Jaký bude v roce 2012 měsíc květen pro ČR?

Měsíc květen bude krásný a poklidný, kdy politická scéna se na chvilku uklidní.

Bártu na chvilku poslali k ledu, teď tam mají klid, když platformě kraluje paní Peak. Mají klid, kam vítr tam plášť, kéž by se raději modlili Otče náš a za vzor ho měli, to by se pak Češi měli.

Co se počasí týká, bude to zas taková šlamastika. Chvilku vítr, chvilku déšť, pak zas sluníčko na chvilku bude chtít vylézt, ale sníh už padat nebude, jen za kamny ještě na chvilku pobudem.

Dětská mládež, nové pokolení, naše sny ještě nenaplní a vládu nesvrhne, na chvilku jim v parlamentu zatuhne.

Ještě dlouhá práce čeká nás, než na převrat přijde ten správný čas, ale měsíc květen 2012 to ještě přátelé není. To vám z celého srdce radíme a říkáme, jsme totiž vaši přátelé

Otec, Syn, Duch svatý

pátý, devátý, dvanáctý.


20.3.2012 Praha

Jaký bude v roce 2012 měsíc duben pro ČR?

Duben bude měsíc krásný co ho slunce prozáří, ale ještě mrazy přijdou a květy pomrznou. Každý si bude přát jenom slunce žár, paprsků svit a nechá se zimou zaskočit. Nebude to na dlouho, ale na pár dnů to zase přituhne.

Politika se bude třást, ale pořád ještě bude stát a v základech se moc neoklepávat.

Pamatujte lidé milí, že v dubnu příroda ukazuje svoje síly a lidem ukazuje, že umí být i záludná.

V dubnu několik lidí pochopí, že je potřeba jinak žít, své priority přehodnotit. Teď to ale nastává a bude nás to do budoucna doprovázet a nový svět utvářet a tohle měsíc duben otvírá a v dalších měsících to stále dokola probíhá. Člověk tři možnosti dostává a pokud to pochopit nechce a vzpur v něm nastává, tak Bůh ho k sobě přivolává.

To vše nám měsíc duben v roce 2012 přináší a dává


Kontaktní informace

Tel.: +420 605 254 605
E-Mail: shechainah@seznam.cz

Zavoláme Vám zpět

Zadejte telefónní čislo:
Zavoláme Vám zpět